Ze Znojma s prázdnou, doma konečně výhra

Ze Znojma si Otrokovické áčko nedovezlo ani bod

Anglický týden mají za sebou fotbalisté Otrokovic. Po překvapivé výhře na hřišti Rosic ve středu večer zavítaly na půdu Znojma, kde v rámci vloženého 16. kola MSFL padli 1:3. Jedinou branku hostů v 82. minutě vstřelil Jiří Kiška.

Otrokovice doma přehrály mladé Ševce

Sobotní dopolední duel MSFL mezi Otrokovicemi a Zlínem B patřil Viktorii. Výběr Romana Matějky si na domácím hřišti zapsal po jedné trefě v obou poločasech, zatímco rezerva Fastavu se neprosadila ani jednou.

1. SC Znojmo FK – FC Viktoria Otrokovice 3:1 (2:0)

Branky: 24. Okleštěk, 29. Moravec, 80. Řehola – 82. Kiška ŽK: 1:4. Rozhodčí: Kulička Radek – Páral Roman, Řezníček Tomáš. Diváci: 310

1. SC Znojmo FK: Záleský – Zedníček, Krakovčík, Blažík, Malár, Stefano, Longo (87. Bašič), Štrombach (84. Garčic), Moravec (C), Okleštěk (81. Pacula), Pohanka (74. Řehola)

FC Viktoria Otrokovice: Semanko (C) – Malý, Markovič, Koňařík (56. Mlýnek), Vychodil (74. Vašulka), Minář (84. Červenka), Schlehr, Bahounek (65. Jasenský), Kiška (88. Fiala), Dekleva, Přikryl

„V 5. minutě jsme měli obrovskou šanci, kdy míč po střele do tyčky projel po brankové čáře. Soupeře jsme poté po trefě Tomáše Oklešťka pustili do vedení. Rozhodující byl druhý gól. Nezvládli jsme situaci, která se dala zvládnout,“ mrzelo hlavního kouče Otrokovic Romana Matějku.

FC Viktoria Otrokovice – FC Fastav Zlín B 2:0 (1:0)

Branky: 12. T. Mlýnek, 65. Markovič. ŽK: 4:0. Rozhodčí: Žurovec – Silný, Řezníček. Diváci: 263

FC Viktoria Otrokovice: Semanko (C) – Malý, Markovič, Koňařík, Vychodil (75. Bahounek), Jasenský, Kiška (86. Červenka), Dekleva, T. Mlýnek (75. Minář), Pančochář (88. Fiala), Přikryl (81. Vašulka).

FC Fastav Zlín B: Šiška – Němeček, Slovák, Slaměna, Pafka, V. Mlýnek, M. Mlýnek (69. Strachoň), Hrdlička, Zahradník (78. Maršálek), Chwaszcz, Venený (C)

„Oproti předchozímu utkání se naše hra zlepšila. Vycházeli jsme ze zabezpečené obrany, což nám fungovalo. Když letos vyhrajeme, tak branku nedostaneme,“ připomněl Matějka předchozí výhry proti Petřkovicím 3:0 a v Rosicích 2:0.