kemp 2022

kemp 2022

KEMP SK KVÍTKOVICE  2022 – 5. ročník

Jubilejní 5. ročník příměstského fotbalového kempu pro mladé sportovce pořádaný klubem SK Kvítkovice je u konce a nám nezbývá nic jiného než tento nezapomenutelný týden zhodnotit pěkně od začátku.

Fotbalového kempu se letos zúčastnilo rekordních 30 dětí, mezi nimiž nechyběli kluci, holky, zkušenější fotbalisté, ale i ti, co se s fotbalem teprve seznamují.

Pondělní den se nesl v duchu seznamovacích her a sportovních aktivit. Po oblíbených týmových hrách přišel čas i na fotbalové radovánky. Tréninkové jednotky zaměřené na vedení míče, her 1 na 1 pak byly doplněny závěrečným fotbálkem, který den strávený na našem hřišti zdárně zakončil.

V úterý čekalo na všechny fotbalisty překvapení. Jako každoročně každý obdržel tréninkovou sadu a vlastní fotbalový míč. Následovalo dopoledne pod vedením trenérky Zuzky. Zahřátí, protažení, kompenzační cvičení, to vše bylo součástí dopoledního programu. Pro holky, ale i pro odvážné kluky se posléze konalo spoustu tanečních a gymnastických her, kde se zejména dívčí účastnice opravdu vyřádily. Odpoledne jsme všichni společně navštívili místní skatepark, jehož návštěva se všem velice líbila.

Středa byla opravdu nabitá. Účastníci kempu se zúčastnili nástupu hráčů na hrací plochu, a pak všichni společně sledovali a fandili našim mužům při přátelském utkání se Sigmou Olomouc B. Opravdu hlasitá podpora přinesla pozitivní ohlasy, jak od přítomných fanoušků, tak od všech hráčů na hrací ploše. Lehce odpočinkový program se uskutečnil i odpoledne, kdy byly děti rozděleni do 5 týmů a dostaly jasný úkol – vytvořit název a vlajku svého týmu na páteční turnaj. Kreativitě se meze nekladly, avšak bohužel čtvrteční noční průtrž mračen všechny již pověšené vlajky dost poznamenala, ale na výkony v pátečním turnaji to vliv naštěstí nemělo.

Ve čtvrtek čekaly všechny sportovce poslední tréninkové jednotky, jejíchž součástí byli i hráči A-týmu mužů, kteří sami okusili tvrdou střelu našich mladých fotbalistů a po tréninku rozdali snad stovku autogramů na míče, kopačky atd. Rovnou z oběda jsme se poté přesunuli do oblíbeného Lanáčku a tím zakončili čtvrteční a zároveň předposlední den kempu.

Poslední den kempu vyvrcholil turnajem 5 mužstev a po výborném obědu v restauraci Maxima v Kvítkovicích, obdržel každý účastník medaili a diplom za účast na kempu v Kvítkovicích v roce 2022. Příjemně strávené odpoledne a poslední chvíle na kempu jsme si užili opékáním špekáčků a společným zhodnocením celého doslova fantastického týdne plného nových zkušeností a nezapomenutelných zážitků.

Velmi děkujeme všem hráčům, rodičům a vedení klubu za skvělou spolupráci. Těšíme se na Vás, a především na mladé talentované sportovce, kteří mají úsměv na tváři a chuť sportovat opět příští rok u nás v Kvítkovicích.

David Mňačko
trenér SK Kvítkovice

KEMP SK KVÍTKOVICE  2022 – 5. ročník

Je to tady😍

Jubilejní 5. ročník úspěšného fotbalového kempu na Viktorce💙 klepe na dveře a Vy máte už nyní možnost přihlásit své děti.

Přihlásit své dítě můžete emailem na: FCVIKTORIAOTROKOVICE@CENTRUM.CZ

Příměstský fotbalový kemp pro děti od 5 do 11 let / od 11.7. do 15.7.2022 / příchod mezi 7:30 – 8:00h a vyzvednutí dětí mezi 15:00 – 15:30h.

Cena kempu: 2000,-Kč

V ceně jsou zahrnuty: kompletní pitný a stravovací režim (dopolední svačiny, oběd, odpolední svačina), VSTUPY + doprava.

Každý účastník dostane také vlastní fotbalový míč, tréninkový set a sportovní láhev.

Mladí sportovci(kyně) se můžou těšit na bohatý program, který zajištují certifikovaní trenéři domácí Viktorky jako je například: možnost návštěvy koupaliště či lanového centra v Otrokovicích, na spoustu zábavy, pohybových a kreativních her, na trénink vedený profesionálními fotbalisty a na mnoho dalšího⚽️ !!!

KONTAKT: Roman Bilavčík (774 902 964), David Mňačko (775 759 974)

Více informací na webu: WWW.FCVIKTORIAOTROKOVICE.CZ