Kemp 2021

KEMP FC VIKTORIA OTROKOVICE  2021 – 4. ročník

Druhý prázdninový týden byl na stadionu FC Viktoria Otrokovice věnován již 4. ročníku fotbalového kempu pro mladé fotbalové naděje.
Kempu se letos zúčastnilo 18 dětí, což je téměř dvojnásobek oproti minulému roku.

Vše začalo v pondělí v 8:00, kde se kluci a holky společně seznámili a poté se věnovali dopolední a odpolední tréninkové jednotce pod vedením trenérů Davida, Lukyna, Ondry, Honzy a seznámili se také s tím, jak bude vše fungovat. Tréninky byly zaměřené na správnou práci s míčem, vedení míče a zejména na správné provedení jednotlivých cviků.
Naši mladí fotbalisti dostali samozřejmě  i kompletní tréninkové vybavení včetně dresů, míčů a lahví, aby se cítili skutečně profesionálně.

V úterý jsme se po obědě společné přesunuli na koupaliště v Otrokovicích, kde se fotbalisti nesmírně vyřádili a předvedli i to, že se dokážou velice pěkně a slušně chovat, což je na prvním místě.

Středeční den jsme začali opět fotbalově (obcházení hráčů, orientace v prostoru, střelba na bránu), ale jelikož nám počasí moc nepřálo, vrhli jsme se na malování a vytváření vlajek na páteční turnaj.

Předposlední den jsme si užili kupu srandy při soutěžích jako tančení, kámen nůžky papír a mnoho dalších, kde se ukázala zejména dívčí šikovnost a kluci se měli od děvčat co učit.
Po výborném obědě v restauraci Maxima jsme se přesunuli do Lanáčku, kde naši talenti měli opět o zábavu postaráno.

A pátek???
Ten byl opravdu vyvrcholením celého skvělého týdne, kde si kluci zahráli turnaj, po kterém byl každý odměněn medailí, diplomem a naše moc hodná paní hospodářka připravila dětem za odměnu pravou domácí pizzu.
Po obědě si fotbalisti společně zatrénovali s hráči našeho A-týmu a dostali velmi cenné rady, jak a co správně dělat, aby se z nich skutečně stali praví fotbalisti.
Týden byl zakončen společným opékáním špekáčků, kde jsme letošní fotbalový kemp zdárně ukončili. Jediným negativem bylo, že se dětem vůbec nechtělo domů a nejraději by tu zůstaly i další týdny.

Fotbalový kemp je rok od roku na vyšší úrovni, což jen dokazuje větší a větší zájem dětí, za což jsme všichni nesmírně rádi a nemůžeme se dočkat příštího fotbalového kempu, na kterém už teď pracujeme, aby byl ještě o trošku lepší než ty předchozí.
 Děkujeme všem klukům, holkám , jejich rodičům a celému personálu naší Viktorky za výbornou spolupráci a těšíme se na opětovné setkání v příštím roce v rámci nového fotbalového projektu.

trenér: David Mňačko

KEMP FC VIKTORIA OTROKOVICE  2021 – 4. ročník

Již 4. ročník úspěšného fotbalového kempu klepe na dveře a Vy máte už nyní možnost přihlásit své děti. Přihlásit své dítě můžete emailem na fcviktoriaotrokovice@centrum.cz nebo telefonicky na čísle 774 902 964 – kontaktní osoba Roman Bilavčík.

Kemp od 12.7. do 16.7.2021 / nástup mezi 7:30 – 8:00h a vyzvednutí dětí mezi 15:00 – 15:30h

Cena kempu: 1800,-Kč

V ceně je zahrnuto: Vstupy + doprava, pitný a stravovací režim (dopolední svačiny, oběd, odpolední svačina, pitný režim), každý účastník dostane míč Adidas, dres s vlastní jmenovkou, sportovní láhev s logem klubu + malé překvapení.

Děti se můžou těšit na bohatý program, který nachystali trenéři Viktorky – jako je například možnost návštěvy koupaliště či lanového centra v Otrokovicích. V programu pak nebude chybět plno zajímavých her a sportování pod vedením trenérů Viktorky.