Představujeme posily – Michal Skwarczek, Michal Hladík

Představujeme posily – Michal Skwarczek, Michal Hladík

Devatenáctiletý Michal Hladík s fotbalem začínal v Havířově, poté strávil pár let v Karviné. Jeho posledním klubem byl Frýdek-Místek.

Jak na tebe působí Viktorka Otrokovice?
Fotbal v Otrokovicích se mi líbí, jsou zde výborní hráči, navíc nám tady nic nechybí a je o nás skvěle postaráno.
Měl jsi i jiné nabídky v letní přípravě?
Ano, mohl jsem zůstat ve Frýdku-Místku nebo odejít do juniorky Karviné. Ale nebyl jsem ve FM spokojený a chtěl jsem hrát mužský fotbal.

Jaký máš cíl v Otrokovicích?
Můj cíl je podávat samozřejmě co nejlepší výkony a co nejdřív si zvyknout na mužský fotbal a pomoct tak týmu, k co nejlepšímu umístění v 3. lize a MOL Cupu.
Jak vnímáš konkurenci v kabině?
Hraji spíše na ofenzivních postech, konkurencí jsou pro mě tedy ofenzivní hráči, kteří jsou tady špičkoví a to je jenom dobře, protože silná konkurence posouvá každého dopředu.


Čtyřiadvacetiletý Michal Skwarczek prošel jabloneckou jednadvacítkou a poté následovala řada hostování. Oblékal dres Karviné, Varnsdorfu, Frýdku-Místku a nakonec druholigového Prostějova. Poslední půlrok však působil v polském klubu Legionowo. Rád vzpomíná na působení v Jablonci, kde to pro něj bylo na nejvyšší profesionální úrovni.

Měl jsi i jiné nabídky v letní přípravě?
Nabídky jiné jsem měl, ale byl jsem domluveny s panem Černajem, že pokud to nebude zahraničí tak zůstanu u něj v Otrokovicích.
Co konkurence v kabině?
Konkurence si myslím, že je. Přišlo pár nových kluků, takže se posty zdvojily, což je dobře.
Znáš se s někým v kabině nebo je pro tebe nová?
Kluky některé znám. S Míšou Malým a Hladíkem jsem hrál v Prostějově a s ostatními tak od vidění.