Startuje Moravskoslezská fotbalová liga

Startuje Moravskoslezská fotbalová liga

V sobotu 4. 8. čeká Á-mužstvo první mistrovské utkání v Líšni od 17:00. Trenér Michal Hubník během letní přípravy s novým mužstvem odehrál čtyři přípravná utkání. Před týdnem v neděli 29. 7. odehrálo mužstvo pohárový zápas proti FC Strání. Mužstvo vyhrálo Předkolo Mol Cupu 5:1 a střelci pohárového zápasu 3x Mlýnek, Bahounek, vlastní. V 1. kole Mol Cupu se utká mužstvo doma 14. 8. 17:30 s MFK Vyškov. První mistrovské utkání doma odehrají svěřenci trenéra Hubníka 10.8. od 18:00 proti Hodonínu. Do mistrovského zápasu už nenastoupí Adam Bahounek, který na podzim oblékne dres Spartaku Hulín spolu s Pavlem Škubníkem. Do Švýcarska odešel Radim Jurča, Rakousko si vybral Olda Byrtus, Lukáš Repáň nastoupil v Brně, Dominik Pěnička oblékne dres Valmezu a Šimona Chwaszcze uvidíme v drese Uherského Brodu. Daniel Bojda se vrátil na Slovensko a Jakub Juráň odešel hostovat do Bystřice pH.

Kádr podzim 2018:

Jelínek Pavel
Semanko Juraj
Zábojník Tomáš
Malý Michal
Hladík Jan
Kaizar Patrik
Červenka Jakub
Červenka Petr
Kiška Jiří
Vašulka Martin
Skwarczek Michal
Jasenský Adam
Křivánek Lukáš
Šichor Marek
Šohaj Jan
Behan Zdeněk
Slaný Jakub
Mlýnek Tomáš
Fiala Matěj
Hladík Michal
Markovič Filip


Hráči na jaře působili: Hladík Jan a Markovič Filip – Uničov, Hladík Michal a Šohaj Jan – Frýdek-Místek, Šichor Marek – HFK Olomouc, Skwarczek Michal – Legionowo, Křivánek Lukáš – Hodonín, Kaizar Patrik – Německo, Slaný Jakub – zraněný,

Odchody:

Repáň – Brno, Jurča – Švýcarsko, Škubník a Bahounek – Hulín, Pěnička – Valašské Meziříčí, Chwaszcz-  Uh. Brod, Byrtus – Rakousko, Jakub Juráň – Bystřice pH.

Realizační tým:

Vedoucí mužstva: Kristýna Haldinová

Trenér: Michal Hubník

Asistent: Miroslav Ondrušek

Masér: Petr Miklík