Pohárová výhra 5:1 nad FC Strání

V neděli 29. 7.  odehrálo áčko pohárové utkání v Horním Němčí, proti FC Strání. Po prvním poločase se odcházelo do kabin za stavu 0:1, kdy pokutový kop po faulu na Michala Malého, proměnil Tomáš Mlýnek. Rychlou branku po přestávce přidal Adam Bahounek a poté hosté snížili na 1:2. Svou střeleckou formu rozšířil Tomáš Mlýnek ještě dvěma góly. Milimetrový centr Jana Šohaje proměnil bezchybně Mlýnek a závěrečná akce Hladíků skončila vlastní (Silnica) brankou. Michal Hladík našel Jana Hladíka, který byl v bezprostřední blízkosti páté branky.

Další pohárové utkání čeká Viktorku 15. 8. proti Vyškovu. (Hrát se bude předběžně v úterý 14. 8. v Otrokovicích)

Michal Hubník, trenér: „První poločas byl z naší strany nervóznější a bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme gól. Vytvořili jsme si tlak, ze kterého jsme vybojovali dost standardních situací, které jsme bohužel neproměnili. Domácí golman se minimálně dvakrát dobře ukázal, kdy zvládl náš tlak vyřešit. Zlom přišel před poločasem, kdy bylo jasné stáhnutí hráče ve vápně a nařízená penalta, díky které se situace uklidnila. Do druhého poločasu jsme šli s důraznějším a agresivnějším zakončením. Bohužel vznikla ztráta ve středu hřiště, kterou jsme špatně vyřešili a domácí vstřelili krásnou branku 1:2. Po brance jsme nezůstali zakřiknutí, ale nadále jsme pracovali. Soupeři docházely síly a  závěr se už pouze dohrával. V tom horku to měli kluci dost náročné a já jsem rád, že jsme to vítězně zvládli. Teď se soustředíme na první ligové utkání v Líšni.“