2. 3. 2018

A letíme domůůů🇨🇿, poslední den procházka městem, pláž a bazén 👓🏖
• Ačko ze soustředění veze šest bodů
👌🏻Poděkování panu Janu Lokajovi za super soustředění JL Management 🥇

Hráči Viktorie Otrokovice v pátek 23. 2. 2018 odlétají na Kypr. V sobotu 9:30 absolvují úvodní tréninkovou jednotku. První utkání odehrají hráči třetiligového klubu v sobotu 24. 2. 2018 v 15:00 proti FK RFS (Riga) v 15:00.
Dále je na programu 27. 2. 2018 Karmiotisa FC (hrající kyperskou Druhou divizi) v 15:00 (stadion Polemidia)
Na závěr soustředění se utkají hráči Viktorie s týmem z kyperské První divize 1. 3. 2018 Aris Limassol v 15:00 (stadion Aris)

Výsledky: 1. zápas: K utkání hráči přistoupili svědomitě a odjezdili zápas na maximum. Proti FK RFS (Riga) jsme uhráli slušný výsledek 0:1, kdy zápas měl dobré tempo.

2. zápas. Utkání šlapalo podle Viktorky. Skóre otevřel Matěj Fiala už v šesté minutě. Do konce prvního poločasu Karmiotisa FC vyrovnala. V druhé půlce zápasu rozhodli o výhře Viktorky 3:1 Bojda a Kiška.

3. zápas. Proti Arisu Limassol si Viktorka připsala výhru 3:1 (2:1). Střelecky se v tomto utkání prosadil Jurča. Mlýnek, Pěnička.