Dorostenci Otrokovic v sobotu nedosáhli ani 1 bod

Sportovní klub Slovácká Viktoria Bojkovice z.s.              2:1       (2:0)              FC Viktoria Otrokovice, spolek

STŘELCI: 3. Gago Jan, 43. Andrlík Tomáš – 81. Daniel Ondřej
 
Hráči Viktorky Otrokovice si nedovezli žádný bod, když na hřišti Bojkovic prohráli 2:1. Průběh zápasu však vypadal vyrovnaně a Otrokovice měly i více ze hry, bohužel pro ně však nedokázaly proměnit vyložené brankové příležitosti.
 
 
Trenér Otrokovic:
Do utkání se nám nepodařilo vstoupit moc dobře, když jsme po chybě v obraně darovali Bojkovicím gól hned ve 3. minutě. Postupem zápasu jsme se z inkasované branky oklepali a měli i více ze hry, bohužel se nám nepodařilo proměňovat vyložené šance, jako to bylo i v přípravném utkání s Bojkovicemi. Několikrát jsme šli sami na bránu, ale vždy jsme vybrali špatné řešení a to rozhodlo zápas. Další kaňkou v zápase byl laciný gól, který jsme dostali z rohu, když si nedokážeme obsadit volné hráče ve vápně, tohle jsou věci, které musíme eliminovat, abychom mohli v dalších zápasech bodovat. Pořád ale dáváme tým dohromady a čekáme na zraněné hráče, kteří se k nám budou postupně přidávat a doplňovat tým – teď si musíme pomáhat s žáky. Kluci ale bojovali a bod by si za snahu určitě zasloužili.